Nieuwe titels 26 januari
26 jan 2012 ·
Deze week verscheen er weer het nodige:
Bij Silvester
- Casus 6 HC: De erfenis van der Kaiser – De laatste Casus speelt zich af vlak voor de Tweede Wereldoorlog.
- Golden City 9 HC: Het raadsel Banks
- Wollodrïn 2 HC: De ochtend van de as – Het afsluitende deel van dit sterke fantasyverhaal.
Kobijn 9 HC: De deeltjesversneller – Als ze dit album als eerste hadden uitgegeven, waren de opvolgende deeltjes misschien wat sneller verschenen. Trondheim heeft naar eigen zeggen inmiddels een door hem getekend Kuifje-album in de brandkast liggen, wachtend op het verlopen van de auteursrechten. Bij Robbedoes speelt dat dilemma blijkbaar niet, want De deeltjesversneller is onmiskenbaar een avontuur van Robbedoes en Kwabbernoot, vol knipogen naar de oorspronkelijke albums.
Prins Valiant 14 HC: 1950- Prins Valiant 12 Luxe: 1959 – 1960
Bij Dark Dragon Books
- Khaal. Kronieken van een galactische keizer 1 HC – Fabelachig mooi getekende sciencefction. Het omslag en de ronkende retoriek doen denken aan De Metabaronnen en ander werk van Jodorowsky.
Escobar 1 HC: De laatste Maya – Spektakel en avontuur in een verhaal over magie en Mayalegendes.- Tessa 2 SC: De tien platen van het labyrint – In tegenstelling tot wat we verwachtten bleek het eerste deel geen goedkope kruising te zijn tussen Crisse en Arleston, maar was het wel verrassend leuk om te lezen. Om de verzamelaars een plezier te doen heeft de uitgever dit tweede deel voorzien van een glanzend omslag in plaats van een mat. Heel fijn. Vergissing?

Bij De Bezige Bij
- Joost Swarte: Bijna compleet HC – Het werd al meer dan een jaar aangekondigd, dus we hadden de hoop al bijna opgegeven, maar eindelijk is nu dan toch het boek verschenen waarin nagenoeg alle stripverhalen van Joost Swarte zouden moeten staan.



