Nieuwe titels, 23 februari
23 feb 2017 ·
Nieuwe Dark Dragon en Silvester en veel ook. Voor de verandering (en hopelijk niet voor het laatst) op een donderdag.
Dark Dragon Books
- Warship Jolly Roger 1: Enkele reis – Een nieuwe sf-serie in 4 delen van Sylvain Runberg (Orbital) en nieuwkomer Montlló, die – het moet gezegd – lekker tekent. Bovendien gebruikt hij 4 à 5 stroken tekeningen per pagina, in plaats van de 3 die tegenwoordig gemeengoed zijn. Dat betekent meer verhaal voor hetzelfde geld.
- Warship Jolly Roger 2: verbranding
- Lady Mechanika: Het tablet van lot 1 – Een nieuwe cyclus van 3, van deze steampunk serie.
- Lady Mechanika: Het tablet van lot 2
- In galop 1: Ponykamp
- Star Wars Darth Vader: Tegenslag 1
- Star Wars Darth Vader: Tegenslag 2
- Universum van Stephan Wul pakket – Een pakket met 4 complete series, verspreid over 9 albums met uitstekende sciencefictionverhalen.
Silvester
- Donjon Ochtendgloren -84 HC: Na de regen – Eindelijk weer eens een Donjon Ochtendgloren door Christophe Blain, van Hemd van de nacht. Wel vreemd dat dit album -84 is terwijl we waren gebleven bij -97. Dat ligt overigens niet aan Silvester, maar waarschijnlijk aan de heren Trondheim en Sfar.
- Donjon Monsters 7 HC: Mijn zoon de moordenaar – Getekend door Blutch. Een soort Blain, maar dan een tikje wilder. Met een belangrijke rol voor het Hemd van de nacht.
- Goblins 1 SC: Dom en vervelend – 1-Paginagrappen over, met en vooral ten koste van goblins.
- De Nachtuil 1 SC: Heksen van de nacht
- De Nachtuil 2 SC: Kameraad Lilya
- De Nachtuil 3 SC: Wulf & Lilya
- De zielenvreter 3 HC: De gruwel – Het laatste deel, waarin we eindelijk te weten zullen komen welk monster er schuil gaat achter de poort.
- Operatie overlord 3 HC: De batterij van Merville
- Wonderball 3 HC: De sheriff – Het laatste deel van deze Dirty Harry-achtige strip door Jean-Pierre Pécau (Empire, Machtsspel) en Colin Wilson (De jonge jaren van Blueberry).
- Zeven ruiters 3 HC: De gruwel – Het laatste deel van deze nostalgische strip.